OFICJALNIE: Radomiak Radom sfinalizował transfer. Ostatni mecz w... kwietniu 2021 roku

OFICJALNIE: Radomiak Radom sfinalizował transfer. Ostatni mecz w... kwietniu 2021 roku
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radomiak Radom

Christos Donis został zaprezentowany jako nowy zawodnik Radomiaka Radom.

Środkowy pomocnik był od dłuższego czasu testowany przez sztab szkoleniowy ekipy z województwa mazowieckiego i zrobił na nim na tyle dobre wrażenie, że pojechał wraz z zespołem na obóz przygotowawczy do rundy wiosennej Ekstraklasy.

Tam 28-letni zawodnik udowodnił swoją przydatność dla zespołu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego i po powrocie do Polski otrzymał propozycję nawiązania współpracy, na którą przystał.

Christos Donis związał się z Radomiakiem Radom umową ważną do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia współpracy o dodatkowe 24 miesiące.

Grek jest wychowankiem Panathinaikosu i w minionych sezonach miał okazję bronić barw VVV-Venlo oraz Ascoli. Ponadto może się pochwalić zanotowaniem występów w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju.

Pozostawał bez pracodawcy od lutego zeszłego roku, kiedy to rozstał się ze wspominanym wyżej włoskim zespołem, gdzie po raz ostatni rozegrał mecz na profesjonalnym poziomie w kwietniu 2021 roku.

Donis jest w sumie szóstym zimowym nabytkiem Radomiaka Radom. Przed nim szeregi „Zielonych” zasilili Leonardo Rocha, Mike Cestor, Francisco Ramos, Jean Franco Sarmiento oraz Berto Cayarga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy