OFICJALNIE: Rafael Sóbis wrócił na „stare śmieci”

OFICJALNIE: Rafael Sóbis wrócił na „stare śmieci”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Internacional Porto Alegre

SC Internacional poinformował o pozyskaniu z Cruzeiro Rafaela Sóbisa, który w przeszłości grał już na Estádio Beira-Rio.

33-latek jest wychowankiem Internacionalu, w którym zadebiutował w 2004 roku. Już dwa lata później został wypatrzony przez włodarzy Realu Betis. Wówczas za jego angaż zapłacono 8,5 miliona euro. 

We wrześniu 2008 roku wszechstronny atakujący trafił do Al-Jazira Club, skąd następnie był wypożyczany do Internacionalu oraz Fluminense. Ten drugi klub w 2012 roku zdecydował się na transfer definitywny. Z Rio de Janeiro Sóbis wyprowadził się zimą 2015 roku, kiedy to postanowił spróbować swoich szans w meksykańskim Tigre.

Później przed dwa i pół roku 33-latek reprezentował barwy Cruzeiro. W 2018 roku dziewięciokrotny reprezentant „Canarinhos” rozegrał 23 mecze, strzelił cztery gole i zanotował asystę. 

Dzisiaj Internacional wydał komunikat, w którym poinformował o pozyskaniu swojego wychowanka. Doświadczony zawodnik podpisał umowę do 31 grudnia 2019 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy