OFICJALNIE: Rafał Zaborowski w Viitorulu Pandurii

OFICJALNIE: Rafał Zaborowski w Viitorulu Pandurii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACS Viitorul Târgu Jiu

Rafał Zaborowski będzie występował w ekipie Viitorulu Pandurii.

25-latek pozostawał bez drużyny od 1 lipca 2019 roku, po tym, jak wygasła jego umowa z PASA Irodotos. Od tamtej pory szukał dla siebie nowego pracodawcy i nie narzekał na brak zainteresowania, ponieważ chęć jego zakontraktowania wyrazili między innymi przedstawiciele ekip z Litwy oraz Grecji.

Finalnie piłkarz zdecydował się przystać na propozycję przedstawioną mu przez działaczy Viitorulu Pandurii, którzy zaproponowali mu kontrakt. Ma on obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Znalazła się w nim jednak możliwość rozwiązania go po zakończeniu rundy jesiennej.

Pomocnik w swojej karierze był związany z takimi zespołami, jak między innymi Ruch Radzionków czy JKS Jarosław. Na wyjazd z Polski zdecydował się w marcu 2017 roku, kiedy to wzmocnił norweski Harstad.

Od stycznia tego roku grał natomiast we wspomnianej drużynie PASA Irodotos. Dla tego zespołu rozegrał na wiosnę 11 meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Ponadto zanotował trzy asysty.

Nowa drużyna Zaborowskiego występuje na zapleczu rumuńskiej Ekstraklasy i plasuje się w ligowej tabeli na trzynastym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy