OFICJALNIE: Rafał Zaborowski w Viitorulu Pandurii

OFICJALNIE: Rafał Zaborowski w Viitorulu Pandurii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACS Viitorul Târgu Jiu

Rafał Zaborowski będzie występował w ekipie Viitorulu Pandurii.

25-latek pozostawał bez drużyny od 1 lipca 2019 roku, po tym, jak wygasła jego umowa z PASA Irodotos. Od tamtej pory szukał dla siebie nowego pracodawcy i nie narzekał na brak zainteresowania, ponieważ chęć jego zakontraktowania wyrazili między innymi przedstawiciele ekip z Litwy oraz Grecji.

Finalnie piłkarz zdecydował się przystać na propozycję przedstawioną mu przez działaczy Viitorulu Pandurii, którzy zaproponowali mu kontrakt. Ma on obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Znalazła się w nim jednak możliwość rozwiązania go po zakończeniu rundy jesiennej.

Pomocnik w swojej karierze był związany z takimi zespołami, jak między innymi Ruch Radzionków czy JKS Jarosław. Na wyjazd z Polski zdecydował się w marcu 2017 roku, kiedy to wzmocnił norweski Harstad.

Od stycznia tego roku grał natomiast we wspomnianej drużynie PASA Irodotos. Dla tego zespołu rozegrał na wiosnę 11 meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Ponadto zanotował trzy asysty.

Nowa drużyna Zaborowskiego występuje na zapleczu rumuńskiej Ekstraklasy i plasuje się w ligowej tabeli na trzynastym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy