OFICJALNIE: Ravel Morrison w Meksyku

OFICJALNIE: Ravel Morrison w Meksyku
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atlas | Lazio

Atlas jest nowym klubem Ravela Morrisona.

24-letni pomocnik powędrował do Meksyku na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lazio, w którym nie miał szans na grę. Tym samym dla niego to już drugie wypożyczenie z rzymskiego klubu, bo początek tego roku spędził w Queens Park Rangers.

Wychowanek Manchesteru United zapowiadał się na bardzo dobrego piłkarza, jednak w pierwszym zespole „Czerwonych Diabłów” nie udało mu się zadebiutować. Rozegrał raptem trzy mecze w Pucharze Ligi i w 2011 roku odszedł do West Ham United. Tam zaliczył jeden przyzwoity sezon 2013/2014, a po kilku wypożyczeniach w 2015 roku podpisał umowę z Lazio. 

Morrison wielokrotnie w przeszłości borykał się z problemami pozaboiskowymi. W procesie, w którym oskarżano go o przemoc domową (wobec byłej dziewczyny i jej matki), został uniewinniony. Wcześniej ukarano go za manipulowanie w sprawie zeznań świadków.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy