OFICJALNIE: Rayo Vallecano wypożyczyło pomocnika ze spadkowicza

OFICJALNIE: Rayo Vallecano wypożyczyło pomocnika ze spadkowicza
Jan Chromik
Jan Chromik
Źródło: Rayo Vallecano

Kike Pérez najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu z Realu Valladolid do Rayo Vallecano.

Enrique Pérez Muñoz, zwany w skrócie Kike, to 26-letni środkowy pomocnik. Urodzony w Toledo zawodnik jest wychowankiem Rayo Vallecano, lecz zanim zdążył zadebiutować w stołecznym zespole, to przeniósł się do Lugo.

Dla tego klubu również nie zanotował ani jednego występu. Ogrywał się na wypożyczeniach w CCD Cerceda oraz rezerwach Realu Valladolid. W drugim z tych zespołów prezentował się na tyle dobrze, że przeniósł się tam na stałe.

Barwy pierwszej drużyny klubu z Valladolid reprezentował od sierpnia 2020 roku z półroczną przerwą na wypożyczenie do Elche. Kike uzbierał w sumie 90 występów w zespole, którego większościowym właścicielem jest słynny Luís Nazário de Lima, czyli Ronaldo.

Niestety, w minionym sezonie zespół ten zajął 18. miejsce, które oznaczało spadek na drugi poziom rozgrywkowy.

Środkowy pomocnik chciał nadal występować w LaLidze, więc zdecydował się dołączyć na mocy wypożyczenia do dwunastego zespołu minionej kampanii, czyli Rayo Vallecano. 26-latek w końcu będzie miał okazję wystąpić w zespole, którego jest wychowankiem.

Pérez jest czwartym transferem Rayo w tym okienku. Wcześniej zespół wzmocnili Florian Lejeune, Alfonso Espino i Aridane Hernández.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy