Oficjalnie: Reakcja na kontuzję Żyry. Nowy napastnik!

Oficjalnie: Reakcja na kontuzję Żyry. Nowy napastnik!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Wolverhampton

Joe Mason przenosi się do Wolverhampton Wanderers.

Suma transferu z udziałem 24-latka nie została ujawniona, jednak wyniosła około trzech milionów funtów. To świetny biznes Cardiff City, które w 2011 roku zapłaciło za niego 250 tysięcy funtów.

Do nowego zespołu napastnik mogący grać także na lewym skrzydle przenosi się po pięciu latach w Walii. W aktualnym sezonie Championship na jego koncie znalazło się 19 występów i pięć bramek. 

"Wilki" zdecydowały się na transfer ze względu na olbrzymie problemy w ofensywie, z jakimi się borykają. Dave Edwards przeszedł operacje stopy, niedawny nabytek Michał Żyro wypadł z gry na osiem tygodni, a skrzydłowy Jordan Graham doznał rozdarcia więzadła krzyżowego. Poza tym zespół sprzedał Benika Afobe do Bournemouth.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy