OFICJALNIE: Real Madryt z pozytywnym przypadkiem koronawirusa tuż przed meczem Ligi Mistrzów

OFICJALNIE: Real Madryt z pozytywnym przypadkiem koronawirusa tuż przed meczem Ligi Mistrzów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Real Madryt

Real Madryt potwierdził, że Éder Militão został zakażony koronawirusem.

Przedstawiciele „Królewskich” poinformowali o przeprowadzeniu rutynowych testów na obecność koronawirusa wśród trenerów, piłkarzy oraz osób mających z nimi kontakt przed zbliżającym się pojedynkiem z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów.

Niestety jeden z wyników okazał się pozytywny. Zakażony groźną infekcją okazał się Éder Militão, który zgodnie z obowiązującymi restrykcjami został odizolowany od drużyny.

Z kolei ta przeszła kolejną turę badań, które po raz drugi dały rezultaty negatywne, dlatego wszyscy zdrowi piłkarze pozostają do dyspozycji Zinédine'a Zidane'a na wtorkowy pojedynek z „Nerazzurri”, który jest niezwykle ważny dla obu ekip, które nie najlepiej rozpoczęły obecną edycją Ligi Mistrzów, bo nie odniosły w niej jeszcze zwycięstwa.

„Real Madryt C. F. informuje, że nasz zawodnik Éder Militão uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19 w testach przeprowadzonych w niedzielę rano. Wszyscy pozostali zawodnicy i sztab trenerski pierwszej drużyny, a także pracownicy klubu, którzy bezpośrednio z nimi współpracują, otrzymali w tym samym badaniu wyniki negatywne. Kolejna pula testów potwierdziła, że wszyscy, z wyjątkiem Édera Militão, uzyskali negatywne wyniki w testach antygenowych przeprowadzonych dziś rano” - czytamy w komunikacie na stronie mistrza Hiszpanii.

Brazylijski defensor wystąpił w trzech spotkaniach „Królewskich” w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy