Oficjalnie: Ream w Boltonie

Oficjalnie: Ream w Boltonie
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Bolton Wanderers FC

Po długich negocjacjach Bolton Wanderers udało się pozyskać z New York Red Bulls Tima Reama.

24-letni stoper, który był łączony z transferem od dłuższego czasu, a dodatkowo trenował z "Kłusakami" od tygodnia, podpisał ostatecznie z angielskim klubem trzyipółletni kontrakt. Kwoty transferu nie ujawniono.

Reprezentant USA będzie miał w nowej drużynie odpowiedzialne zadanie zastąpienia Gary'ego Cahilla, który niedawno odszedł z Reebok Stadium do Chelsea.

Zadowolenia z pozyskania piłkarza nie ukrywał menedżer Boltonu, Owen Coyle.

- Przede wszystkim chciałbym wyrazić swoją satysfakcję z pomyślnego zakończenia negocjacji. Tim jest reprezentantem USA i z roku na rok staje się coraz lepszym obrońcą. Wiem, że chciały go sprowadzić West Bromwich Albion i Arsenal, tym bardziej więc jestem szczęśliwy, że to z naszym klubem zdecydował się związać swoją przyszłość.

- Jest piłkarzem, który spełnia wszystkie cechy, jakich szukamy u naszych potencjalnych nabytków w czasie okna transferowego. Jest młody, utalentowany i ma mentalność zwycięzcy. Uważam, że świetnie wprowadzi się do naszego składu - powiedział o swoim nowym piłkarzu szkocki menedżer.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy