Oficjalnie: Rekord transferowy Burnley

Oficjalnie: Rekord transferowy Burnley
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Anderlecht

Steven Defour przejdzie do Burnley FC.

"BBC" poinformowało, że Anderlecht zaakceptował ofertę beniaminka Premier League opiewającą na kwotę 7,5 miliona funtów. Tym samym 28-latek wkrótce uda się na testy medyczne, poprzedzające podpisanie kontraktu. Belgowie potwierdzili te doniesienia za pośrednictwem klubowego Twittera.

Dla Anglików będzie to rekordowy transfer, bowiem dotychczas najdrożej sprowadzonym przez nich zawodnikiem był Andre Gray. Przed rokiem kupiono go za sześć milionów funtów.

Defour to środkowy pomocnik, który właściwie całą karierę spędził w ojczyźnie. Poza latami 2011-2014, gdy występował w barwach FC Porto. Na swoim koncie ma aż 46 występów w reprezentacji Belgii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy