Oficjalnie: Reprezentant Australii wraca do domu, ale przez 45-minutowy występ nie zagra do... października

Oficjalnie: Reprezentant Australii wraca do domu, ale przez 45-minutowy występ nie zagra do... października
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Perth Glory

Adam Taggart opuścił Fulham i związał się z Perth Glory umową do końca sezonu 2017/2018.

22-letni napastnik nie zagra jednak aż do października, gdy rozpocznie się kolejny sezon A-League. Przepisy FIFA zabraniają gry w trzech klubach w trakcie jednego sezonu, a że po drodze zawodnik spędził rundę na wypożyczeniu do szkockiego Dundee United, pozostają mu tylko treningi w nowym klubie. Sytuacja jest o tyle komiczna, że Taggart w Fulham zdążył zaliczyć zaledwie 45 minut w meczu drużyny do lat 21. 

Taggart urodził się i wychowywał w Perth. W barwach Glory zadebiutował w A-League w 2010 roku. Potem przeszedł do Newcastle Jets, z którego wykupiło go Fulham.

W reprezentacji Australii dotychczas zaliczył siedem meczów i strzelił trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy