Oficjalnie: Reprezentant Czech w Brighton

Oficjalnie: Reprezentant Czech w Brighton
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Brighton & Hove Albion

Jiří Skalák został nowym piłkarzem Brighton & Hove Albion.

23-latek jest uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych czeskich zawodników. Podczas kilkumiesięcznego pobytu w swoim dotychczasowym zespole - Mladzie Boleslav - w 45 meczach zdobył 13 goli i zaliczył pięć asyst. 3 września 2015 roku, zadebiutował w reprezentacji swojego kraju.

Skalák związał się z Brighton umową do czerwca 2019 roku. Kwota transferu nie została ujawniona. Urodzony w Pardubicach wychowanek Sparty Praga będzie występował z numerem 38. 

Menedżer Chris Hughton uważa, że czeski skrzydłowy zwiększy możliwości ustawienia linii ataku, a jego wielkim atutem jest uniwersalność. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy