Oficjalnie: Reprezentant Ghany w Anży

Oficjalnie: Reprezentant Ghany w Anży
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Anży Machaczkała

Jonathan Mensah zasilił szeregi Anży Machaczkała.

Ghański obrońca po przejściu testów medycznych podpisał z rosyjskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2018 roku. Według nieoficjalnych informacji, Evian na sprzedaży swojego zawodnika zarobił 200 tysięcy euro.

Mensah reprezentował barwy francuskiej drużyny od sezonu 2011/12. Od tego czasu rozegrał dla ekipy z Thonon-les-Bains 51 spotkań i zdobył w nich dwa gole.

Warto również dodać, że były piłkarz Granady oraz Udinese jest wielokrotnym reprezentantem Ghany i razem z "Czarnymi Gwiazdami" uczestniczył w Pucharze Narodów Afryki (2012, 2013, 2015) oraz Mistrzostwach Świata (2010, 2014).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy