OFICJALNIE: Reprezentant Serbii w Krasnodarze

OFICJALNIE: Reprezentant Serbii w Krasnodarze
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: FK Krasnodar

Uroš Spajić został nowym zawodnikiem rosyjskiego FK Krasnodar.

25-latek zasilił tym samym szeregi jednego z czołowych zespołów ligi rosyjskiej po tym, jak przez ostatnie dwa sezony w powodzeniem reprezentował barwy belgijskiego Anderlechtu. Popularnym „Fiołkom” w znaczącym stopniu udało się odzyskać pieniądze zainwestowane niegdyś w transfer Spajicia, bowiem Krasnodar zapłacił za jego usługi kwotę oscylującą w okolicach od pięciu do sześciu milionów euro.

Chcący włączyć się do walki o mistrzostwo Rosji klub z Krasnodaru, sprowadzając do siebie Serba, zamierza w znaczący sposób poprawić dotychczasowe wyniki, które niejednokrotnie nie były satysfakcjonujące właśnie z powodu kiepsko spisującej się defensywy.

Przenosiny do czwartego zespołu minionego sezonu ligi rosyjskiej są dla Spajicia trzecim zagranicznym epizodem w dotychczasowej karierze piłkarskiej po wcześniejszych występach w Toulouse oraz wspomnianym Anderlechcie.

Wychowanek Crvenej Zvezdy Belgrad znajduje się w obszarze zainteresowań selekcjonera reprezentacji Serbii i niewykluczone, iż jego nazwisko pojawi się na liście zawodników, których Mladen Krstajić zabierze ze sobą na rozgrywane w Rosji Mistrzostwa Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy