OFICJALNIE: Retsos w Sheffield United

OFICJALNIE: Retsos w Sheffield United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sheffield United

Sheffield United poinformowało o pozyskaniu Panagiotisa Retsosa.

Beniaminek Premier League jest jednym z zaskoczeń rozgrywek, ale również zimowego okna transferowego. Wspomniany zespół przeprowadził w minionych bardzo ciekawe transfery. Najpierw pozyskano Sandera Berge, a następnie sprowadzono Panagiotisa Retsosa.

Grek przeprowadził się do Sheffield United z Bayeru Leverkusen na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do wniosku, że zawodnik będzie występował na Wyspach do 30 czerwca 2020 roku.

- To niezwykle ciekawy zawodnik, który przychodzi do nas w trudnym dla niego momencie. Nie można jednak zapominać, że nie tak dawno uważano go za ogromny talent. Postaramy się zatem to z niego wykrzesać. Bardzo na niego liczymy — powiedział menadżer, Chris Wilder.

21-latek to wychowanek Olympiakosu. Do Bundesligi trafił latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał na niemieckich boiskach 35 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola. Ponadto zanotował także asystę.

Retsos ma na swoim koncie pięć występów w dorosłej reprezentacji Grecji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy