OFICJALNIE: Reus wypada z gry na dłużej

OFICJALNIE: Reus wypada z gry na dłużej fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Dortmund

Marco Reus doznał urazu, który wyklucza go z gry na kilka tygodni.

We wtorkowy wieczór zespoły rywalizowały w ramach Pucharu Niemiec. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie stanęły jedenastki Werderu Brema i Borussii Dortmund. Lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 3-2.

Porażka nie była jedynym nieszczęściem, jakie tego dnia spotkało ekipę z Zagłębie Ruhry. Pod koniec meczu na problemy zdrowotne zaczął uskarżać się Marco Reus, który musiał opuścić plac gry.

Po meczu zawodnik przeszedł szczegółowe badania. Te wykazały, że doznał on urazu mięśnia, który wyklucza go z gry na cztery tygodnie.

Oznacza to, że zabraknie Niemca przy okazji dwumeczu z Paris Saint-Germain w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy