OFICJALNIE: Reus wypada z gry na dłużej

OFICJALNIE: Reus wypada z gry na dłużej fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Dortmund

Marco Reus doznał urazu, który wyklucza go z gry na kilka tygodni.

We wtorkowy wieczór zespoły rywalizowały w ramach Pucharu Niemiec. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie stanęły jedenastki Werderu Brema i Borussii Dortmund. Lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 3-2.

Porażka nie była jedynym nieszczęściem, jakie tego dnia spotkało ekipę z Zagłębie Ruhry. Pod koniec meczu na problemy zdrowotne zaczął uskarżać się Marco Reus, który musiał opuścić plac gry.

Po meczu zawodnik przeszedł szczegółowe badania. Te wykazały, że doznał on urazu mięśnia, który wyklucza go z gry na cztery tygodnie.

Oznacza to, że zabraknie Niemca przy okazji dwumeczu z Paris Saint-Germain w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy