OFICJALNIE: Rewolucja w Termalice

OFICJALNIE: Rewolucja w Termalice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Po Mariuszu Rumaku z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza pożegnali się Marcin Baszczyński i Marcin Węglewski.

Trener Rumak, który był odpowiedzialny za wyniki „Słoników” od początku sezonu, został zwolniony we wtorek. Powodem zakończenia współpracy była oczywiście słaba forma niecieczan w pierwszych kolejkach nowych rozgrywek. W dziewięciu spotkaniach sięgnęli oni tylko po pięć punktów i obecnie zamykają ligową tabelę. Następcą Rumaka został Maciej Bartoszek, który pozostawał bezrobotny po odejściu z Korony Kielce.


Już po zatrudnieniu Bartoszka włodarze Termaliki poinformowali o rozstaniu z Baszczyńskim i Węglewskim.


Ten pierwszy przez minione 2,5 roku pełnił w Niecieczy funkcję dyrektora ds. sportu i PR.


Drugi był w ostatnim czasie asystentem trenera i analitykiem. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu Węglewski był z kolei sam odpowiedzialny za wyniki pierwszego zespołu. W sumie prowadził „Słoniki” w 11 spotkaniach, wchodząc z nimi do grupy mistrzowskiej. Trzy z nich wygrał, jedno zremisował i siedem przegrał.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy