OFICJALNIE: Rivière w Cosenzy

OFICJALNIE: Rivière w Cosenzy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cosenza Calcio

Cosenza Calcio poinformowała o sprowadzeniu Emmanuela Rivièry.

Napastnik pozostawał bez klubu od lipca po tym, jak nie zdecydował się na kontynuowanie przygody z FC Metz. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Cosenza.

Przeprowadza się on do tej drużyny na zasadzie transferu bezgotówkowego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

Rivièra to wychowanek Saint-Étienne. W swojej karierze grał również w Toulouse, AS Monaco, Osasunie oraz Newcastle United. Do wspomnianego Metz trafił latem 2017 roku.

W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 16 meczów. Na jego dorobek złożyły się trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy