OFICJALNIE: Rivière w Cosenzy

OFICJALNIE: Rivière w Cosenzy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cosenza Calcio

Cosenza Calcio poinformowała o sprowadzeniu Emmanuela Rivièry.

Napastnik pozostawał bez klubu od lipca po tym, jak nie zdecydował się na kontynuowanie przygody z FC Metz. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Cosenza.

Przeprowadza się on do tej drużyny na zasadzie transferu bezgotówkowego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

Rivièra to wychowanek Saint-Étienne. W swojej karierze grał również w Toulouse, AS Monaco, Osasunie oraz Newcastle United. Do wspomnianego Metz trafił latem 2017 roku.

W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 16 meczów. Na jego dorobek złożyły się trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy