OFICJALNIE: Rizzo w Genoi

OFICJALNIE: Rizzo w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa CFC

Genoa poinformowała o pozyskaniu Nicholasa Rizzo.

19-latek przeprowadza się do Genui z Interu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tej transakcji dwa i pół miliona euro.

Środkowy obrońca to wychowanek klubu rozgrywającego swoje mecze na Stadio Giuseppe Meazza. W poprzednim sezonie występował przede wszystkim w drużynach juniorskich.

Rizzo rozegrał łącznie 30 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola.

Defensor to reprezentant Włoch do lat 19.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy