OFICJALNIE: Robert Moreno zwolniony z Granady

OFICJALNIE: Robert Moreno zwolniony z Granady fot. Granada
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Granada

Granada poinformowało o rozstaniu z Robertem Moreno, dotychczasowym trenerem.

„Nazaríes” z 44-latekiem na ławce wylądowali tuż przed strefą spadkową LaLigi, podczas gdy w poprzednim sezonie zajęli dziewiąte miejsce. Dla władz był to dzwonek alarmowy.

Klub postanowił podziękować za współpracę byłemu selekcjonerowi reprezentacji Hiszpanii, który prowadził zespół od tej kampanii. Tymczasowo jego obowiązki przejął Rubén Torrecilla, opiekun rezerw.

Cała sytuacja miała miejsce kilka godzin po porażce z Valencią w stosunku 1:3. Była to już szósta przegrana w siedmiu ostatnich spotkaniach.

Robert Moreno uprzednio odpowiadał za wyniki AS Monaco, ale we Francji pracował raptem kilka miesięcy.

***

Luis Enrique tłumaczy rozstanie z Robertem Moreno: Jest nielojalny, nigdy bym tak nie postąpił!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy