Oficjalnie: Roberto Carlos w Delphi Dynamos

Oficjalnie: Roberto Carlos w Delphi Dynamos
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Delphi Dynamos

Roberto Carlos poprowadzi Delhi Dynamos.

Brazylijczyk po zwolnieniu z Akhisaru miał rozpocząć pracę w Al Arabi, jednak mimo szumnych zapowiedzi, transakcja nie doszła do skutku. 42-latek otrzymał także propozycję z Realu Madryt, lecz mimo szansy powrotu do klubu, z którym osiągał sukcesy jako piłkarz, nie zdecydował się na przyjęcie propozycji, motywując swój wybór trenerskimi ambicjami. 

Plany legendernego obrońcy najprawdopodobniej nie poszły po jego myśli, bowiem przyjdzie mu pracować z dala od Europy. Delhi Dynamos to klub, który uczestniczy w Indian Super League, czyli turnieju, który w opinii wielu ma charakter stricte pokazowy. Dwumiesięczne rozgrywki będą dla Roberto Carlosa okazją dla zarobienia dużych pieniędzy w krótkim czasie. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy