Oficjalnie: Roberts w Celtiku

Oficjalnie: Roberts w Celtiku
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Manchester City FC

Patrick Roberts zagra w Celtiku.

Do Szkocji 18-latek przenosi się na zasadzie 1,5 rocznego wypożyczenia z Manchesteru City. W weekend zawodnik przebywał w Szkocji, by przejść testy medyczne.

Skrzydłowy trafił do "The Citizens" zeszłego lata za 12 milionów funtów z Fulham, jednak do tej pory w pierwszym zespole wystąpił zaledwie trzy razy.

Roberts to dopiero drugi zimowy nabytek Celtiku. Wcześniej pozyskano Erika Sviatchenko z FC Midtjylland.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy