OFICJALNIE: Robin Olsen w Aston Villi

OFICJALNIE: Robin Olsen w Aston Villi fot. Aston Villa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aston Villa

Aston Villa dopięła swego i we wtorkowy wieczór poinformowała o sprowadzeniu Robina Olsena.

Jeszcze przed sezonem z Aston Villą Tom Heaton, co poskutkowało tym, że pierwsza drużyna pozostała z dwoma bramkarzami Emiliano Martínezem oraz Jedem Steerem.

Jest to dosyć ryzykowne, dlatego prowadzono poszukiwania nowego bramkarza. Te zakończyły się sukcesem, o czym informowały zresztą ostatnio media, a teraz dołączył też do nich klub.

Nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Stevena Gerrarda został Robin Olsen. Golkiper przenosi się do tej ekipy w ramach wypożyczenia z AS Romy.

Umowa, którą w toku negocjacji wypracowały strony, będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w niej opcja wykupu, ale szczegóły nie są w tym momencie znane.

Pozyskanie Szweda to kontynuacja zimowej ofensywy transferowej Aston Villi. Wcześniej ekipa zlokalizowana Birmingham pozyskała Lucasa Digne, Philippe Coutinho, a teraz dołącza do nich wspomniany Olsen.

32-latek ostatnie pół roku spędził w Sheffield United. Rozegrał tam 11 meczów i zanotował jedno czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy