Oficjalnie: Rodallega w Akhisarze

Oficjalnie: Rodallega w Akhisarze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Akhisar Belediyespor

Hugo Rodallega został nowym zawodnikiem tureckiego Akhisar Belediyespor.

Doświadczony Kolumbijczyk podpisał z popularnym "Akigo" dwuletnią umowę.

Rodallega przez trzy ostatnie sezony reprezentował barwy Fulham. W minionych rozgrywkach wystąpił w 38 meczach ekipy z Londynu, w których strzelił jedenaście bramek oraz zanotował dziewięć asyst.

Warto również wspomnieć, że 44-krotny reprezentant "Los Cafeteros" ma za sobą pobyt w takich zespołach jak CF Monterrey,  Atlas Guadalajara oraz Wigan Athletic.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy