Oficjalnie: Rodríguez w Wolfsburgu
2015-07-22 10:46:45; Aktualizacja: 10 lat temu
VfL Wolfsburg sfinalizował transfer Francisco Rodrígueza.
19-letni pomocnik występujący ostatnio w Zurychu, zjawił się na obozie przygotowawczym wicemistrzów Niemiec i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisał z ekipą ''Wilków'' kontrakt do 30 czerwca 2018 roku.
- Bardzo cieszę się z transferu do Wolfsburga. Klub poczynił w ostatnich latach wielkie postępy, a ponadto spełniło się moje wielkie marzenie o grze w jednym zespole z moim bratem - przyznał zawodnik.
- Uważnie śledziliśmy Francisco przez wiele miesięcy. Często był wystawiany w roli skrzydłowego, ale z powodzeniem może radzić sobie także w środku pola. To bardzo dynamiczny, szybki i świetnie wyszkolony technicznie zawodnik - skomentował Klaus Allofs.Popularne
Rodríguez jest młodszym bratem gwiazdy Wolfsburga, Ricardo. Młody piłkarz występuje w młodzieżowej reprezentacji Szwajcarii.









![Dominacja Realu Madryt, najniższe miejsce w historii Manchesteru United. TOP 20 klubów z największymi przychodami w sezonie 2024/2025 [Deloitte]](img/photos/89017/170x113/santiago-bernabeu.jpg)


![Alarm w Barcelonie! Dłuższa przerwa kluczowego zawodnika [OFICJALNIE]](img/photos/112742/170x113/pedri.jpg)



![Marek Papszun zdecydował. Tych piłkarzy Legia Warszawa chce zatrzymać [POTWIERDZONE]](img/photos/114461/170x113/marek-papszun.jpg)







![Dominacja Realu Madryt, najniższe miejsce w historii Manchesteru United. TOP 20 klubów z największymi przychodami w sezonie 2024/2025 [Deloitte]](img/photos/89017/90x60/santiago-bernabeu.jpg)






