OFICJALNIE: Rodwell wraca do Premier League. Zagra w Sheffield United!

OFICJALNIE: Rodwell wraca do Premier League. Zagra w Sheffield United! fot. Sheffield United
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sheffield United

Jack Rodwell zasilił szeregi Sheffield United.

Doświadczony pomocnik pozostawał bez klubu od zakończenia minionego sezonu. Wówczas nie otrzymał on propozycji przedłużenia kontraktu z Blackburn Rovers i od tego czasu poszukiwał nowego pracodawcy.

Nie tak dawno wydawało się, że będzie on bohaterem zaskakującego transferu do Romy. Ostatecznie klub z Rzymu nie zdecydował się na jego zatrudnienie i dzięki temu 28-letni zawodnik otrzymał szansę ponownego zaistnienia na poziomie Premier League w barwach Sheffield United.

Jack Rodwell związał się z beniaminkiem angielskiej ekstraklasy do końca trwających rozgrywek. W umowie nie znalazł się zapis umożliwiający jej przedłużenie, ale jeżeli były gracz Evertonu, Manchesteru City czy Sunderlandu będzie w nadchodzących miesiącach prezentował dobrą formę, to będzie mógł zapewne liczyć na nawiązanie dłuższej współpracy.

- On jest już z nami od kilku tygodnie i świetnie prezentował się na treningach. Jego osoba oferuje nam wszechstronności i doświadczenie na wielu pozycjach oraz zapewnia nam odpowiednie zaplecze na obecnym etapie sezonu - powiedział Chris Wilder, menedżer Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy