Oficjalnie: Roma finalizuje DUŻY transfer!

Oficjalnie: Roma finalizuje DUŻY transfer!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS Roma

Bruno Peres zostanie piłkarzem Romy.

"Giallorossi" od jakiegoś czasu prowadzili rozmowy z Torino w sprawie prawego obrońcy i w końcu kluby osiągnęły porozumienie. Według raportów włoskich mediów Brazylijczyk przeniesie się do Romy na zasadzie wypożyczenia wartego milion euro z obowiązkiem wykupu za 13,5 miliona. "Granata" może też liczyć na kolejne półtora miliona w formie bonusów i 20 procent z sumy następnego transferu.

26-latek jest już w Rzymie, gdzie przejdzie testy medyczne. Jeszcze dzisiaj lub najpóźniej jutro podpisze umowę. Roma planuje zgłosić Peresa do składu już na rewanżowe spotkanie z FC Porto w eliminacjach Ligi Mistrzów.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy