OFICJALNIE: Romagna na stałe w Sassuolo

OFICJALNIE: Romagna na stałe w Sassuolo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sassuolo

Sassuolo pozyskało Filippo Romagnę.

23-latek spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Sassuolo. Zawodnik stracił końcówkę poprzedniego sezonu i nie będzie do dyspozycji co najmniej do grudnia. Mimo to działacze postanowili go wykupić.

Środkowy obrońca przenosi się do wspomnianej ekipy na zasadzie transferu definitywnego z Cagliari. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

Cała transakcja miała pochłonąć cztery miliony euro.

Urodzony w Fano zawodnik to wychowanek Juventusu. W swojej karierze był też związany z Novarą, Brescią oraz wspomnianym Cagliari.

Poprzedni sezon spędził w Sassuolo. Tam zanotował 18 ligowych występów.

Romagna to były młodzieżowy reprezentant Włoch.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy