OFICJALNIE: Rozchwytywany Orlando Sá

OFICJALNIE: Rozchwytywany Orlando Sá
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Standard Liège

Jak poinformował Standard Liège, otrzymał on oferty za Orlando Sá.

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez belgijski klub, kilka drużyn z ligi chińskiej złożyło w poniedziałek oferty za Orlando Sá. Azjatyckie zespoły były bardzo zainteresowane doświadczonym napastnikiem występującym w przeszłości w Legii Warszawa, dlatego decyzja była trudna do podjęcia.

Ostatecznie po rozmowach i konsultacjach w klubie, Belgowie zdecydowali się na zatrzymanie snajpera. Klub zamierza skupić się na rywalizacji w lidze i na pewno do osiągnięcia pożądanych wyników będzie potrzebował swojego najlepszego napastnika. W aktualnych rozgrywkach 29-latek zanotował dziesięć bramek w 24 występach. 

Jak poinformowali Belgowie, przenosinami do ligi chińskiej nie był zainteresowany również sam zawodnik. Orlando Sá od momentu przyjścia do Standardu spisuje się bardzo dobrze i ma już na koncie 30 trafień i 3 asysty w 62 oficjalnych spotkaniach. 29-latek ma nadzieję, że jego dyspozycja zostanie dostrzeżona przez Fernando Santosa i otrzyma on powołanie na Mistrzostwa świata w Rosji.

Urodzony w Barcelos wychowanek FC Porto dotychczas tylko jeden raz miał okazję do reprezentowania kadry narodowej. Było to jednak w 2009 roku w meczu towarzyskim z Finlandią, dlatego jego szanse na wyjazd do Rosji trzeba uznać za znikome.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy