OFICJALNIE: Ryan Shawcross w Interze Miami

OFICJALNIE: Ryan Shawcross w Interze Miami fot. Inter Miami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter Miami

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia mediów - Ryan Shawcross został zawodnikiem Interu Miami.

Wczoraj Shawcross pożegnał się ze Stoke City, dzięki czemu mógł dołączyć do Interu na zasadzie wolnego transferu.

Shawcross, który za młodu szkolił się w Manchesterze United, był związany ze Stoke przez prawie 14 lat. W tym czasie środkowy obrońca występował głównie w Premier League, ale w ostatnich sezonach rywalizował z zespołem w Championship. Łącznie rozegrał w koszulce „The Potters” 453 mecze, notując w nich 25 trafień i 16 asyst.

33-latek stracił niemal cały poprzedni sezon z powodu problemów zdrowotnych. Borykał się z nimi również w obecnych rozgrywkach, przez co wybiegał na murawy drugiego angielskiego szczebla tylko dwa razy.

W Miami Anglik dołączy m.in. do Blaise’a Matuidiego oraz Gonzalo Higuaína. W sezonie 2020 klub, którego jednym ze współwłaścicieli jest David Beckham, zajął dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy