Oficjalnie: Rywal Jagiellonii zmienił trenera dzień przed meczem

Oficjalnie: Rywal Jagiellonii zmienił trenera dzień przed meczem fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Kruoja Pakruojis

Mykoła Trubaczow został nowym trenerem Kruoji Pakruojis.

58-latek przybył do Pakruojis już w zeszłym tygodniu. Obserwował drużynę podczas treningów oraz w ligowym spotkaniu z Stumbrasem Kowno. W swojej karierze Trubaczow prowadził m. in. takie zespoły jak Amkar Perm, Metalurg Lipieck, Arsenał Charków czy Lokomotiv Kaluga.

Litewska drużyna już jutro zmierzy się z Jagiellonią w ramach I rundy kwalifikacji do Ligi Europy. Dla Trubaczowa będzie to debiut w roli szkoleniowca Kruoji.

Wyjazdowy pojedynek "Jagi" z Kruoją rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy