Oficjalnie: Saladin Said w Lierse

Oficjalnie: Saladin Said w Lierse
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Lierse

Lierse pozyskało reprezentanta Etiopii, Saladina Saida.

Napastnik treningi z belgijskim klubem rozpocznie po zakończeniu Pucharu Narodów Afryki. Jeśli nie wydarzy się dzisiaj nic zaskakującego, to turniej Etiopia zakończy już dzisiaj meczem z Nigerią.

24-letni Said karierę rozpoczynał w etiopskim Saint George, aby w 2011 roku przenieść się do egipskiego Wadi Degla FC. Teraz podejmuje wyzwane gry w Europie.
 
Transfer nie jest przypadkiem ze względu na osobę właściciela Mageda Samy'ego. Ten egipski biznesmen ma w swoim posiadaniu zarówno Lierse, jak Wadi Degla FC, w związku z tym logiczne wydaje się przeniesienie zawodnika do najlepszego z klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy