Oficjalnie: Salomon Kalou w Lille

Oficjalnie: Salomon Kalou w Lille
Redakcja
Redakcja
Źródło: Lille OSC

Francuskie Lille potwierdziło transfer Salomona Kalou, który w zeszłym miesiącu opuścił londyńską Chelsea.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej spędził na Stamford Bridge sześć lat, ale wraz z końcem ostatniego sezonu wygasł jego kontrakt z "The Blues" i Kalou został wolnym zawodnikiem.

Iworyjczyk zdecydował się podjąć nowe wyzwanie we Francji i podpisał z Lille 4-letnią umowę.
 
- Lille potwierdza przybycie Salomona Kalou, który odbył dzisiejszego ranka tradycyjne testy medyczne. Kontrakt 26-letniego zdobywcy Ligi Mistrzów obejmie cztery sezony. Były piłkarz Chelsea pozostanie w zespole do 2016 roku - głosi oficjalne oświadczenie francuskiego klubu.
 
Salomon Kalou, którego w 2006 roku sprowadził do Chelsea Jose Mourinho, zaliczył 254 występy w barwach "The Blues" zdobywając 60 bramek. Warto zaznaczyć, że Iworyjczyk aż 107 razy wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy