Oficjalnie: Sammer z nowym kontraktem
2014-11-19 12:16:21; Aktualizacja: 10 lat temu
Matthias Sammer, dyrektor sportowy Bayernu Monachium, przedłużył kontrakt z klubem do czerwca 2018 roku.
Poprzednia umowa Matthiasa Sammera z Bayernem Monachium wygasała po zakończeniu obecnego sezonu. Dzisiaj prezydent Bayernu Karl Hopfner ogłosił, że klub podpisał z Sammerem nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do końca sezonu 2017/2018.
- Mamy z Bayernem wielkie cele, a ja chcę pomóc w ich realizacji. Chcemy wygrywać tytuły. Jestem dumny, że mogę tu pracować. Dziękuję radzie nadzorczej nie tylko za zaufanie, ale również ża bardzo dobrą współpracę - mówi Matthias Sammer.
Sammer pracuje w Bayernie od lipca 2012 roku. Od tamtego czasu Bawarczycy dwukrotnie sięgali po mistrzostwo i puchar Niemiec. W 2013 roku wygrali również Ligę Mistrzów oraz Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.




![Pasja nie zna wieku. 61-latek wystąpił w meczu pucharowym przeciwko rywalowi Rakowa Częstochowa [WIDEO]](img/photos/112233/170x113/sanatatea-cluj.jpg)

![Gerardo Seoane z wielkim powrotem na ławkę trenerską [OFICJALNIE]](img/photos/107999/170x113/gerardo-seoane.jpg)




![Piotr Klimek nie ma wątpliwości. „Nasze kluby mają potencjał, by cyklicznie występować przynajmniej w Lidze Europy” [NASZ WYWIAD]](img/photos/112231/90x60/wywiad-piotr-klimek.jpg)

![Pasja nie zna wieku. 61-latek wystąpił w meczu pucharowym przeciwko rywalowi Rakowa Częstochowa [WIDEO]](img/photos/112233/90x60/sanatatea-cluj.jpg)

![Gerardo Seoane z wielkim powrotem na ławkę trenerską [OFICJALNIE]](img/photos/107999/90x60/gerardo-seoane.jpg)

![Piotr Klimek nie ma wątpliwości. „Nasze kluby mają potencjał, by cyklicznie występować przynajmniej w Lidze Europy” [NASZ WYWIAD]](img/photos/112231/170x113/wywiad-piotr-klimek.jpg)



