Oficjalnie: Sandomierski z powrotem w Jagiellonii!

Oficjalnie: Sandomierski z powrotem w Jagiellonii!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Jagiellonia Białystok

Grzegorz Sandomierski będzie występował ponownie w żółto-czerwonych barwach.

W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszelkie formalności pomiędzy Jagiellonią, a belgijskim KRC Genk w sprawie półrocznego wypożyczenia 22-letniego bramkarza. Zawodnik z drużyną spotka się jutro na lotnisku Okęcie w Warszawie, skąd razem odlecą na zgrupowanie do Turcji.

Grzegorza Sandomierskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wychowanek Jagiellonii, pomimo młodego wieku, stał się - obok Tomasza Frankowskiego - najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem, nieprzerwanie kojarzonym z Białymstokiem. Bramkarz bardzo się cieszy z możliwości powrotu w rodzime strony.

- Jestem przeszczęśliwy, że mam możliwość powrotu do Białegostoku, że Klub wyciągnął do mnie rękę  - mówi na gorąco Sandomierski, po czym dodaje - Mam zamiar przypomnieć się wszystkim w Białymstoku, przede wszystkim tym wspaniałym kibicom i pozostawić po sobie jeszcze lepsze wrażenie, niż wtedy, kiedy odchodziłem z Jagiellonii.

Grzegorz Sandomierski ma 23 lata. Ostatnie pół roku spędził w belgisjkim KRC Gennk, w którym nie rozegrał ani jednego, oficjalnego spotkania. Przed wyjazdem do Belgii był on regularnie powoływany przez selekcjonera reprezentacji Polski, Franciszka Smudę, na zgrupowania kadry. Do tej pory w barwach reprezentacji wysąpił 3 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy