Oficjalnie: Sandomierski z powrotem w Jagiellonii!

Oficjalnie: Sandomierski z powrotem w Jagiellonii!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Jagiellonia Białystok

Grzegorz Sandomierski będzie występował ponownie w żółto-czerwonych barwach.

W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszelkie formalności pomiędzy Jagiellonią, a belgijskim KRC Genk w sprawie półrocznego wypożyczenia 22-letniego bramkarza. Zawodnik z drużyną spotka się jutro na lotnisku Okęcie w Warszawie, skąd razem odlecą na zgrupowanie do Turcji.

Grzegorza Sandomierskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wychowanek Jagiellonii, pomimo młodego wieku, stał się - obok Tomasza Frankowskiego - najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem, nieprzerwanie kojarzonym z Białymstokiem. Bramkarz bardzo się cieszy z możliwości powrotu w rodzime strony.

- Jestem przeszczęśliwy, że mam możliwość powrotu do Białegostoku, że Klub wyciągnął do mnie rękę  - mówi na gorąco Sandomierski, po czym dodaje - Mam zamiar przypomnieć się wszystkim w Białymstoku, przede wszystkim tym wspaniałym kibicom i pozostawić po sobie jeszcze lepsze wrażenie, niż wtedy, kiedy odchodziłem z Jagiellonii.

Grzegorz Sandomierski ma 23 lata. Ostatnie pół roku spędził w belgisjkim KRC Gennk, w którym nie rozegrał ani jednego, oficjalnego spotkania. Przed wyjazdem do Belgii był on regularnie powoływany przez selekcjonera reprezentacji Polski, Franciszka Smudę, na zgrupowania kadry. Do tej pory w barwach reprezentacji wysąpił 3 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy