OFICJALNIE: Santiago Sosa w Atlancie United

OFICJALNIE: Santiago Sosa w Atlancie United
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atlanta United

Atlanta United potwierdziła pozyskanie Argentyńczyka - Santiago Sosy, który przeniósł się do Major League Soccer z River Plate.

Wedle nieoficjalnych informacji koszt transferu wyniósł sześć milionów dolarów, a umowa będzie obowiązywała do 31 grudnia 2024 roku.

21-letni defensywny pomocnik jest kolejnym już argentyńskim piłkarzem sprowadzonym przez Atlantę. W obecnej kadrze tego klubu jest już kilku rodaków Sosy: środkowy obrońca Fernando Meza, środkowi pomocnicy Franco Ibarra oraz Marcelino Moreno, skrzydłowy Ezequiel Barco oraz napastnik Lisandro López.

Sosa dotychczas występował tylko w River Plate. Na boisku pojawiał się rzadko, ale zanotował między innymi siedem meczów w Copa Libertadores.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy