Oficjalnie: Sapara rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem

Oficjalnie: Sapara rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Trabzonspor AŞ

Marek Sapara, słowacki pomocnik, nie jest już graczem Trabzonsporu AŞ. 31-latek rozwiązał z tureckim klubem kontrakt za porozumieniem stron.

Słowak trafił do zespołu, w którym występuje Adrian Mierzejewski, z Ankaragücü, gdzie był z kolei partnerem klubowym Michała Żewłakowa. Słowak zaliczył w ekipie z Trabzonu 42 występy i strzelił 4 bramki.. 

Kontrakt słowackiego pomocnika został rozwiązany za porozumieniem stron. 

Sapara od dłuższego czasu był związany z tureckim futbolem. Oprócz wspomnianego Trabzonsporu AŞ oraz Ankaragücü, pomocnik występował również w Gaziantepsporze. Wcześniej, 37-krotny reprezentant swojego kraju grał w Rosenborgu Trondheim.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy