Oficjalnie: Sasal urlopowany

Oficjalnie: Sasal urlopowany
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Siedlce

Marcin Sasal został urlopowany z funkcji szkoleniowca Pogoni Siedlce.

45-letni trener objął pierwszoligową drużynę na początku lipca 2015 roku. Pod jego wodzą drużyna zdobyła 38 punktów w 33 spotkaniach i przed ostatnią kolejką zajmuje 14. miejsce w tabeli. Oznacza to, że w najgorszym wypadku zagra ona w barażu z czwartą drużyną II ligi.

Urlopowanie Sasala w praktyce oznacza, że były opiekun m. in. Korony Kielce odchodzi z mazowieckiego zespołu. W ostatniej kolejce rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy ekipę z Siedlec poprowadzi Bartosz Tarachulski, który pełnił funkcję II trenera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy