Oficjalnie: Sasal urlopowany

Oficjalnie: Sasal urlopowany
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Siedlce

Marcin Sasal został urlopowany z funkcji szkoleniowca Pogoni Siedlce.

45-letni trener objął pierwszoligową drużynę na początku lipca 2015 roku. Pod jego wodzą drużyna zdobyła 38 punktów w 33 spotkaniach i przed ostatnią kolejką zajmuje 14. miejsce w tabeli. Oznacza to, że w najgorszym wypadku zagra ona w barażu z czwartą drużyną II ligi.

Urlopowanie Sasala w praktyce oznacza, że były opiekun m. in. Korony Kielce odchodzi z mazowieckiego zespołu. W ostatniej kolejce rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy ekipę z Siedlec poprowadzi Bartosz Tarachulski, który pełnił funkcję II trenera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy