OFICJALNIE: Sasin w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Sasin w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Pawła Sasina.

Ekipa z Trójmiasta jest niezwykle aktywna na rynku transferowym. Wcześniej informowano o pozyskaniu Macieja Rosołka i Christiana Alemany. Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik.

W czwartkowe przedpołudnie ogłoszono, że nowym zawodnikiem spadkowicza z Ekstraklasy został Paweł Sasin.

37-latek przenosi się do Arki z innego pierwszoligowca, Górnika Łęczna, na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Urodzony w Radomiu piłkarz to wychowanek Śląska Wrocław. W swojej karierze był też związany między innymi z Lechem Poznań, Cracovią i Koroną Kielce.

We wspomnianej Łęcznej grał od lipca 2013 roku. W trwającym sezonie zanotował do tej pory 16 występów. Jego dorobek to dwie bramki.

Arka poinformowała dzisiaj również o dwóch innych ruchach. Zespół opuścili Andrzej Witan oraz Bartosz Kwiecień, w którego przypadku skrócono wypożyczenie z Jagiellonii Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy