Oficjalnie: Savić w Atlético

Oficjalnie: Savić w Atlético
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Atlético Madryt

Stefan Savić podpisał pięcioletni kontrakt z Atlético Madryt.

Tym samym potwierdziły się informacje pojawiające się na łamach internetu w ostatnim czasie. Reprezentant Czarnogóry przeszedł testy medyczne w nowym klubie, po czym parafował umowę. 

W ramach tej transakcji Atlético umożliwi "Violi" wypożyczenie Mario Suareza.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z porozumienia, jakie osiągnęliśmy z Fiorentiną. Stefan  ma przed sobą świetlaną przyszłość. To szybki i silny obrońca z doświadczeniem mimo swojego młodego wieku - powiedział dyrektor stołecznego klubu, José Luis Pérez Caminero.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy