OFICJALNIE: Schalke 04 i Eintracht Frankfurt wymieniły się bramkarzami

OFICJALNIE: Schalke 04 i Eintracht Frankfurt wymieniły się bramkarzami
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Eintracht Frankfurt| Schalke

Schalke i Eintracht Frankfurt wymienili się bramkarzami. Do tych pierwszych trafił Frederik Rønnow, z kolei w odwrotnym kierunku powędrował Markus Schubert.

Po odejściu Alexandra Nübela do Bayernu Monachium działacze klubu z Zagłębia Ruhry szukali piłkarza, który mógłby go zastąpić. Wybór padł na Frederika Rønnowa.

28-latek przeprowadza się do wspomnianej ekipy z Eintrachtu Frankurt na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W nowym miejscu Duńczyk ma nadzieję, że będzie otrzymywał więcej szans. Powinien on walczyć o miejsce w składzie z Ralfem Fährmannem.

Transakcja jest ze sobą wiązana, ponieważ w odwrotnym kierunku i na tych samych zasadach do ligowego rywala powędrował Markus Schubert.

22-latek będzie musiał pogodzić się we Frankfurcie z rolą zmiennika Kevina Trappa.

- Mamy nadzieję, że ta wymiana będzie miała pozytywny wpływ na obu zawodników. To powinien być dla nich pozytywny bodziec. Wierzę, że Fredrik pokaże się u nas z jak najlepszej strony - powiedział dyrektor sportowy Schalke, Jochen Schneider.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy