OFICJALNIE: Schirtladze w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Schirtladze w Arce Gdynia fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Dawita Schirtladze.

26-latek przeprowadza się do drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego z zespołu Riga FC na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Wiem, że on był obserwowany i przymierzany do nas już wcześniej. Nie trafił tu jednak ze względów formalnych. Teraz nic nie stało na przeszkodzie, aby wzmocnił Arkę. Przeszedł pozytywnie testy medyczne, a ja miałem okazję zobaczyć go przez kilka dni w treningu oraz podczas meczu sparingowego. Liczę, że będzie wartością dodaną do naszego zespołu — powiedział szkoleniowiec.

Napastnik to wychowanek FC Merani. W swojej karierze występował także w Aarhus, Silkenborgu, Spartaku Trnava i wspomnianej Rydze.

Przez ostatnie sześć miesięcy rozegrał dwa mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy