OFICJALNIE: Scocco wrócił do domu

OFICJALNIE: Scocco wrócił do domu fot. River Plate
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Newell's Old Boys

Ignacio Scocco zgodnie z przewidywaniami po zakończeniu przygody z River Plate wzmocnił Newell's Old Boys, co uznawane jest z góry za hit okna w Argentynie.

Scocco do Newell's Old Boys dołączył na zasadzie wolnego transferu i związał się umową do końca 2021 roku z opcją przedłużenia o rok. Tym samym domyka się klamra w jego karierze, którą rozpoczął właśnie w barwach klubu z Rosario. Teraz będzie miał też znacznie bliżej do domu rodzinnego w Hughes, które od Rosario dzieli 150 kilometrów.

W River Plate występował od lata 2017 roku i wygrał z drużyną między innymi Copa Libertadores. Łącznie w klubie z Buenos Aires strzelił 32 bramki i zaliczył cztery asysty w 80 spotkaniach.

Dla środkowego napastnika jest to już czwarty pobyt w Newell's, bo najpierw grał tam do 2006 roku, potem w latach 2012-2013, a ostatnio w 2014-2017. Teraz wygląda to jednak na definitywny powrót, bo w maju obchodził 35. urodziny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy