OFICJALNIE: Scocco wrócił do domu

OFICJALNIE: Scocco wrócił do domu fot. River Plate
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Newell's Old Boys

Ignacio Scocco zgodnie z przewidywaniami po zakończeniu przygody z River Plate wzmocnił Newell's Old Boys, co uznawane jest z góry za hit okna w Argentynie.

Scocco do Newell's Old Boys dołączył na zasadzie wolnego transferu i związał się umową do końca 2021 roku z opcją przedłużenia o rok. Tym samym domyka się klamra w jego karierze, którą rozpoczął właśnie w barwach klubu z Rosario. Teraz będzie miał też znacznie bliżej do domu rodzinnego w Hughes, które od Rosario dzieli 150 kilometrów.

W River Plate występował od lata 2017 roku i wygrał z drużyną między innymi Copa Libertadores. Łącznie w klubie z Buenos Aires strzelił 32 bramki i zaliczył cztery asysty w 80 spotkaniach.

Dla środkowego napastnika jest to już czwarty pobyt w Newell's, bo najpierw grał tam do 2006 roku, potem w latach 2012-2013, a ostatnio w 2014-2017. Teraz wygląda to jednak na definitywny powrót, bo w maju obchodził 35. urodziny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy