OFICJALNIE: Seculin w Sampdoriii

OFICJALNIE: Seculin w Sampdoriii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sampdoria

Sampdoria poinformowała o pozyskaniu Andrei Seculina.

Ekipa zlokalizowana w Genui poszukiwała golkipera, który wzmocni rywalizację na tej pozycji. Ostatecznie postanowiono sprowadzić Andreę Seculina.

29-latek przenosi się do tej ekipy z Chievo na zasadzie wypożyczenia. Obie strony doszły do porozumienia, na mocy którego piłkarz będzie związany z Sampdorią do 30 czerwca 2020 roku.

Po tym okresie podmioty podejmą decyzję co do przyszłości, ponieważ w kontrakcie znalazła się opcja na wykup.

Seculin stracił prawie cały poprzedni sezon. Duży wpływ na taki stan miała kontuzja zerwanie więzadeł krzyżowych. W Genui postara się odbudować formę i powalczy o pierwszy skład z Emilem Audero.

Po dwóch kolejkach Sampdoria plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem punktowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy