OFICJALNIE: Seculin w Sampdoriii

OFICJALNIE: Seculin w Sampdoriii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sampdoria

Sampdoria poinformowała o pozyskaniu Andrei Seculina.

Ekipa zlokalizowana w Genui poszukiwała golkipera, który wzmocni rywalizację na tej pozycji. Ostatecznie postanowiono sprowadzić Andreę Seculina.

29-latek przenosi się do tej ekipy z Chievo na zasadzie wypożyczenia. Obie strony doszły do porozumienia, na mocy którego piłkarz będzie związany z Sampdorią do 30 czerwca 2020 roku.

Po tym okresie podmioty podejmą decyzję co do przyszłości, ponieważ w kontrakcie znalazła się opcja na wykup.

Seculin stracił prawie cały poprzedni sezon. Duży wpływ na taki stan miała kontuzja zerwanie więzadeł krzyżowych. W Genui postara się odbudować formę i powalczy o pierwszy skład z Emilem Audero.

Po dwóch kolejkach Sampdoria plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem punktowym.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy