OFICJALNIE: Sensacja stała się faktem. Nowy klub Seriego!

OFICJALNIE: Sensacja stała się faktem. Nowy klub Seriego!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tony Khan I Twitter I Fulham

Jean Michaël Seri związał się kontraktem z nowym zespołem.

Pozyskanie iworyjskiego pomocnika, który do tej pory występował w Nice, potwierdził wiceprezes Fulham, Tony Khan. „Jestem zachwycony, że udało nam się zrealizować ten transfer. Przez długi czas znajdował się on na szczycie naszej listy życzeń. To wielki dzień dla Fulham - napisał działacz na Twitterze. Piłkarz związał się z londyńczykami umową do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Zgodnie z doniesieniami „France Football” Nice zgodziło się sprzedać Seriego za 20 milionów euro. Wcześniej francuski klub oczekiwał jednak za niego kwoty dwukrotnie wyższej i część brytyjskich mediów upiera się, że nie zszedł on z ceny.

Przenosiny 18-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej są wielkim zaskoczeniem. W zeszłym roku był on bowiem łączony z Barceloną, a ostatnio - głównie z Arsenalem i Chelsea. „The Blues” mieli nawet zawrzeć wstępne porozumienie w sprawie jego transferu.

Seri trafił do Nice w 2015 roku. Klub z Lazurowego Wybrzeża kupił go za raptem milion euro. Bilans pomocnika w jego barwach to 123 spotkania, 12 goli i 26 asyst. W minionym sezonie Ligue 1 zanotował dwa trafienia i siedem ostatnich podań.

Przypomnijmy, że Fulham to beniaminek Premier League. Nawet, jeśli londyński klub faktycznie zapłacili za niego 20 milionów euro, to i tak największy wydatek w jego historii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy