Oficjalnie: Sentymentalny powrót Zahorskiego

Oficjalnie: Sentymentalny powrót Zahorskiego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Stomil Olsztyn

Tomasz Zahorski został dzisiaj nowym zawodnikiem Stomilu Olsztyn.

31-letni napastnik wcześniej pożegnał się z GKS-em Katowice, jego klubem w ostatniej rundzie. W pierwszej lidze zaliczył dziewięć spotkań, strzelił dwa gole.

Zahorski jest byłym reprezentantem Polski - w trzynastu meczach strzelił jedną bramkę. 

Najwięcej czasu w swojej karierze spędził w Górniku Zabrze, który opuścił w 2012 roku na rzecz MSV Duisburg. Potem po krótkim pobycie w Jagiellonii i powrocie do Górnika, przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, tam grał w San Antonio Scorpions i Charlotte Independence.

Dla urodzonego w Olsztynie Zahorskiego gra w Stomilu będzie sentymentalnym powrotem, bowiem grał już w jego barwach na początku kariery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy