OFICJALNIE: Sergio Camello w Rayo Vallecano
2022-08-03 22:42:35; Aktualizacja: 3 lata temu
Do Rayo Vallecano dołączył Sergio Camello.
Do rozpoczęcia nowego sezonu LaLigi został już raptem nieco ponad tydzień, dlatego wiele zespołów powoli kompletuje kadry na zbliżające się miesiące. W tej grupie jest między innymi Rayo Vallecano.
Ekipa prowadzona przez Andoniego Iraolę mierzy w spokojne utrzymanie, a pomóc ma w tym nowo pozyskany środkowy napastnik.
W środę pojawiła się bowiem informacja, że stołeczny zespół reprezentować będzie utalentowany Sergio Camello.Popularne
21-latek przenosi się do Rayo z Atlético Madryt w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2023 roku bez opcji wykupu.
Atakujący poprzedni sezon spędził w ramach transferu czasowego w barwach Mirandés. Tam pokazywał się naprawdę z dobrej strony, bo w 37 spotkaniach strzelił 15 bramek, a ponadto zanotował cztery asysty.
Rayo pierwszy mecz w ramach LaLigi rozegra już 13 sierpnia, a rywalem będzie FC Barcelona.












![Uczestnik Mistrzostw Świata zbojkotuje losowanie fazy grupowej [POTWIERDZONE]](img/photos/88131/170x113/iran.jpg)

![Mecz całkowicie wymknął się spod kontroli. 17 czerwonych kartek w ćwierćfinale krajowego pucharu [WIDEO]](img/photos/113026/170x113/kartki.jpg)
![Pierwsza dama obok Roberta Lewandowskiego i Ewy Pajor. „To byłby wielki impuls” [WIDEO]](img/photos/113031/170x113/pani-prezydnet.jpg)




![Uczestnik Mistrzostw Świata zbojkotuje losowanie fazy grupowej [POTWIERDZONE]](img/photos/88131/90x60/iran.jpg)

![Mecz całkowicie wymknął się spod kontroli. 17 czerwonych kartek w ćwierćfinale krajowego pucharu [WIDEO]](img/photos/113026/90x60/kartki.jpg)
![Pierwsza dama obok Roberta Lewandowskiego i Ewy Pajor. „To byłby wielki impuls” [WIDEO]](img/photos/113031/90x60/pani-prezydnet.jpg)




