OFICJALNIE: Shane Duffy w Celticu

OFICJALNIE: Shane Duffy w Celticu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celtic

Celtic poinformował o pozyskaniu Shane'a Duffy'ego.

Ekipa z Glasgow stoi przed historyczną szansą. Jeśli w tym sezonie sięgnie po tytuł mistrzów Szkocji, to dokona tego po raz dziesiąty z rzędu.

Aby tak się stało, muszą pójść za tym solidne wzmocnienia, ponieważ Rangersi tanio skóry nie sprzedadzą. Z tego też względu zdecydowano się pozyskać Shane'a Duffy'ego.

28-latek przenosi się do Celticu z Brightonu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 31 maja 2021 roku.

Nie znalazła się w niej opcja na wykup.

- Przeprowadzka tu to dla mnie ogromny zaszczyt. Celtic to ogromna marka i klub, który zawsze podziwiałem. Teraz przede mną duże wyzwania, ale i wspaniałe doświadczenie. Niesamowicie jest założyć tę koszulkę — dodał.

Środkowy obrońca rozegrał w minionym sezonie na boiskach Premier League 19 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Jego obecny kontrakt z Brightonem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy