OFICJALNIE: Shane Duffy w Fulham

OFICJALNIE: Shane Duffy w Fulham
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fulham

Fulham poinformowało w piątek o pozyskaniu Shane'a Duffy'ego.

Sezon Premier League startuje w piątkowy wieczór, ale dziś czeka nas tylko jedno spotkanie. W sobotę natomiast do gry wkracza jeden z beniaminków, czyli Fulham.

Działacze stołecznego klubu wierzą, że zespół zdoła się w tym sezonie utrzymać. Do tego jednak uznano, że menedżer Marco Silva potrzebuje jeszcze jednej nowej twarzy w formacji defensywnej.

W takim wypadku poinformowano w piątek o pozyskaniu Shane'a Duffy'ego.

Irlandczyk najpierw przeszedł szczegółowe testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana. Brighton doszedł do porozumienia z Fulham w kwestii wypożyczenia.

30-latek będzie więc występował w stolicy do 31 maja 2023 roku. W umowie brak opcji wykupu.

- Jestem zachwycony, że udało nam się porozumieć w kwestii tego transferu. To naprawdę niezwykle ekscytujące wyzwanie dla mnie, ale też klubu i naprawdę nie mogę doczekać się debiutu - powiedział sam zainteresowany.

55-krotny reprezentant Irlandii rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 20 spotkań, a jego dorobek to jeden gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy