Oficjalnie: Siemaszko na dłużej w Zagłębiu Lubin

Oficjalnie: Siemaszko na dłużej w Zagłębiu Lubin
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zagłębie Lubin

Artur Siemaszko związał się nową umową z Zagłębiem Lubin.

19-latek trafił do Lubina latem 2013 roku ze Stomilu Olsztyn. Przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem zespołu rezerw - w poprzednich rozgrywkach wystąpił w 20 meczach III ligi, w których zdobył osiem bramek. Postępy młodego napastnika zostały docenione przez Piotra Stokowca, który postanowił włączyć go do składu zespołu przygotowującego się do nowego sezonu.

Dziś Siemaszko podpisał nową umowę z "Miedziowymi". Będzie ona obowiązywała do 30 czerwca 2018 roku. 19-latek ma w dłuższej perspektywie rywalizować o miejsce w pierwszym składzie z Krzysztofem Piątkiem i Michałem Papadopulosem - podstawowymi atakującymi Zagłębia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy