Oficjalnie: Silvestri bramkarzem Leeds United

Oficjalnie: Silvestri bramkarzem Leeds United
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Leeds United A.F.C.

Marco Silvestri został nowym golkiperem klubu Championship, Leeds United.

Włoch podpisał czteroletni kontrakt z "The Peacocks", a kwota transferu nie została ujawniona. Klub z Elland Road wykorzystał tym samym pieniądze ze sprzedaży Rossa McCormacka, który postanowił zasilić Fulham.

Silvestri od początku swojej kariery bronił barw "Mussi Volanti", jednakże jego przygoda z futbolem zaczęła się rozkręcać dopiero podczas okresu wypożyczeniowego. Bramkarz rozegrał swój pierwszy mecz w Reginnie w sezonie 2011/12. Rok później stawał między słupkami w Calcio Padova.

Marco nie mógł wykorzystać swojego potencjału w zespole z Werony, gdyż cały czas siedział na ławce rezerwowych. W minionej kampanii został wypożyczony po raz trzeci, tym razem do ekipy z Serie A - Cagliari Calcio. Od kolejnego sezonu będzie szukał okazji do gry w angielskiej drużynie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy